SARAH WAYNE CALLIES (SÁRA)-JE ZPĚT

29. března 2008 v 18:04 | Lucka |  NOVINKY
Ne tohle neni apríl! Ani špatný sen. Tohle je Prison Break. Hlasy fanoušků byly vyslyšeny! Sarah Wayne Callies a její postava Dr.Sara Tancredi se vrací do seriálu jako regulérní postava pro čtvrtou sezónu. To vše nám prozradil producent seriálu Matt Olmstead. Někdo skáče radostí, někdo nadává a někdo se směje, ale všichni se určitě ptáte jak je to možné? Jak může být Sára živá, když byla její hlava v krabici? Olmstead vše vysvětlil tím, že hlava v krabici nebyla Sářina. Pro ty, kteří nevědí. Sára se nechtěla vrátit do seriálu pro třetí sezónu a tak tvůrci museli použít k dovyprávění děje její fotografii. Jak je do toho všeho zapojená společnost? Sledujte seriál! A určitě si přečtěte velmi zajímavý rozhovor....

Reportér : Jsem tak rád, že s vámi můžu mluvit, protože jsme byli doslova zaplaveni emaily o Sarah Wayne Callies a její postavě Sara Tancredi. "Sára, Sarah, zachraňte naší doktorku, oh můj bože strašně moc nám chybí," takže teď bude několik lidí určitě šťastných.
Matt Olmstead: Skvělé.
Herečka Sarah Wayne Callies bude zpět, ale znamená to že Dr. Sara Tancredi bude zpátky? Není to její ďábelské dvojče? Co to všechno znamená?
Ne, je to skutečně dohodnuto. Sara Tancredi je zpátky.
A je to v současnosti? Nebude celá série flashbacková? Ona prostě vejde do dveří a připojí se do příběhu?
Čtvrtá sezóna má trochu náskok, vyprávět začínáme jakoby zprostředka. Ale vrátíme se zpět ve flashbacích a vysvětlíme, jak se postavy dostaly tam, kam jsou a samozřejmě i situaci se Sarou.

Takže v polovině série navážete na původní příběh?

Dřív než v polovině. Není to 50 na 50, jako že bude půlka ze současnosti a půlka flashbacků. Flashbacky jsou mnohem úspornější a rychle je pochopíte. Je tam pár záhad, které se chystáme rozvést, ale nebude to hlavní příběh sezóny.
Plánujete 22 epizod pro čtvrtou sezónu?
Ano.

Jak už jsem řekl, dostali jsme hodně emailů o Saře a jsem si jistý, že i vy. Bylo toto rozhodnutí učiněno kvůli tomu, že fanoušci chtěli Saru opravdu moc zpět? Nebo to bylo součástí vašeho plánu pro tuto postavu? Jak jste k tomu přišli?
Nebylo to kvůli fanouškům, ale bylo to kombinací reakce fanoušků na fórech a v emailech a reakce lidí, scénáristů, které jsme znali a kteří se nás na to ptali. To nás vedlo k tomu, že jsme se všichni sešli a mluvili o tom, že se hodně lidí ptá : Je vážně mrtvá?
Věděli jsme, že když jsme nedostali Sarah zpátky do třetí sezóny a musela tam být její smrt, tak jakmile to bylo napsáno a natočeno a my to viděli na obrazovce, věděli jsme, že to je natočeno přesně tak, aby se dalo říct, že v krabici není Sařina hlava. Ale pak jsme pokračovali s ostatními příběhy, takže jsme to nepokládali za tak důležité. Ale postupem času jsme sledovali, jak lidi začali hodně mluvit o tom, co si tajně mysleli: Otázku " Je Sára opravdu mrtvá?" Takže během třetí sezóny jsme měli na paměti, to co jsme udělali, a kdo měl podíl na její smrti a co všechno se týkalo její smrti. Nakonec jsme se sešli po stávce a mluvili o čtvrté sezóně a v tu chvíli spousta věcí zapadala do sebe, a tak jsme zahájili tu velkou konverzaci. Je Sára pořád na živu a můžeme jí přivést nazpátek? A jak jsme to jednou naťukli, už jsme to nepustili.
Co si o tom myslí Sarah Wayne a Wentworth?

Wentworth je v zahraničí na propagaci seriálu, tak jsem mu poslal email. Musím ještě čekat, jak odpoví, ale jsem si jistý, že z toho bude nadšený. A co se týče Sarah Wayne..Nejdříve, tak jak se to dělá, musí padnout nabídka. Takže jakmile naše prezentace o tom, jak bude postava Sary zařazena jako součást série, byla schválena a setkala se s nadšením, poslala se nabídka. A když byla nabídka na stole, když jsme Sarah Wayne a já spolu mluvili, tak jsem jí řekl, co mám v úmyslu, protože to je určitě něco,do čeho se ona ráda a kreativně pustí.Není to jen, že ji prostě vrátíme, ona je v příběhu jako loajální přítelkyně, co řekne, "Michaeli, jdi si dělat svoje, já tu na tebe budu čekat, až se vrátíš." Ale to zase předbíháme v ději. Bude tam trochu tajemná část, kde vyřešíme minulost. Michael se bude chtít dozvědět, co se s ní stalo. Bude to jeho pokus získat ji zpět, zjistit, co se stalo a vyrovnat se s tím. Takže to záviselo vše na Sarah, herečce, a jí se to líbilo, rozmyslela to a pak jsme se dohodli.

Zdálo se, že konec třetí série naznačil, že série čtyři bude mít co dočinění s Michaelem na cestě pomstít se za Sary smrt. Jak její návrat změní plány, co máte, a co nám můžete říct o čtvrté sérii?
Víte, stávka rozhodila úplně všechno, takže nebyl moc čas, abychom o tom všem mluvili. Byli jsme požádáni udělat rovnou sérii čtyři. Místo abychom dlouho rozmýšleli, chopili jsme se příležitosti, a skočili jsme do toho po hlavě. Bude tam něco nového, a něco trochu tajemného.
Jak se tam ti lidi dostali? Jak může tenhle člověk mluvit s tímhle člověkem?
Pak se vrátíme a tyto otázky zodpovíme. Pomalu se odhalí, jak se Sarah vrátila zpět, jak ji Michael našel, takové věci.
Jestliže se Sarah vrátí, dočkají se Sara a Michael konečně nějaké romantiky a možná i nějakého sexu?
Ano! Jsou konečně spolu, ale jak jsem řekl, vždycky byly mezi nimi určité fyzické bariéry. On byl ve vězení, ona pracovala ve vězeňské nemocnici, takže tohle byla zjevná bariéra. On byl na útěku, ona v jiné části země, další bariéra.A teď konečně mohou být spolu, ale to už zase předbíháme. Takže je tam ta nevysvětlená část, co se s ní stalo, co se stalo s ním, a doufejme, že si navzájem pomohou přenést se přes to, odstranit ty neviditelné bariéry.Ty fyzické bariéry už mezi nimi nejsou, ale oba jsou dost zničeni, když se znovu uvidí. Záleží na tom, jak s tím vyrovnají, aby dospěli k té opravdové partnerské intimitě.
Takže nemusí nutně bydlet na předměstí se psem a s dítětem, ale vrátí se k sobě a my je svým způsobem budeme sledovat, jak se znovu poznávají?
Je to Prison Break, takže se pořád snaží očistit svoje jména, vyhnout se vězení, smrti, a pro příběh je to pořád hnací motor, a zatímco to takhle pokračuje, najednou a ve spěchu, ti dva se snaží zachránit jeden druhého.
Určitou dobu se uvažovalo o spin-off z ženské věznice. Je to stále něco, co byste rád zrealizoval?
Velmi. Pracujeme na scénáři, ale právě teď se soutředíme na čtvrtou sérii Prison Break, a až pak se do toho pustíme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janiška→SBčko Janiška→SBčko | Web | 29. března 2008 v 19:55 | Reagovat

tak to sem zvědavá jak to všecko bude :)

každopádně se moc těším

2 Lea Lea | Web | 30. března 2008 v 14:48 | Reagovat

To je super!

3 sarat sarat | Web | 10. července 2008 v 17:00 | Reagovat

nejlepšíííí zpráva...muluji jiiiiiiiiiiiiiii

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama