Srpen 2008

NOVÉ PROMO FOTKY

31. srpna 2008 v 21:13 | Lucka |  PRISON BREAKROZHOVOR S WENTEM

31. srpna 2008 v 19:45 | Lucka |  NOVINKY
IGN: Váš seriál se každou sezónu opravdu mění, což musí být pro herce dobré.
Miller:
Yeah, myslím že je to jedna z našich silných stránek. Jednou z věcí, kterou jsme známí je to, že se nebojíme vyhodit to, co jsme udělali a začít každou sezónu od začátku. A čtvrtá sezóna vyjímkou, není to už útěku z vězení, ale o tom, dostat se dovnitř.

IGN: Vztah mezi bratry se také pořád mění.
Miller: Ano, je to opravdu velmi zajímavý vývoj mezi Michaelem a Lincolnem - něco jako, který z nich je starší brácha? Cítím se jako v první sezóně, i když je Michael mladší bratr, on byl ten, který měl plán.........on dával rozkazy. A pak v druhé sezóně, když se Michael musel vypořádat s emotivními a psychologickými problémy a zmařenými životy, které útěk z vězení doprovázel se Lincoln stal tím, kdo to celé vedl a byl tu pro svého bráchu.

IGN: Minulá sezóna skončila pro vaší postavu s velkou motivací.
Miller: (Smích) Yeah, yeah. Misí pomstít Sářinu smrt!

IGN: Můžete nám říct jak se dávala čtvrtá sezóna dohromady?

Miller: S novou sezónou jsme začali měsíc po skončení třetí řady, napsali jsme hodně odlišných dějových linií a věci se rozběhly. Sára se vrací zpátky - zdá se, že už to ví každý, myslím, že to není spoiler. Je zpátky v první epizodě a máme tu A-Team složený z - Michaela, Lincolna, Sáry, pár starých známých a také nových chlapů, kteří se rozhodnou zůstat a bojovat proti Společnosti a celému spiknutí. Nechtějí celý život jen utíkat, protože pochopí, že se s tím nedá dál žít. Takže tak trochu budou pracovat pro vládu, aby se dostali na kloub tomuto spiknutí.

IGN: Postava Jodi Lyn O'Keefe byla vaším cílem, ale ukázalo se, že neudělala to co jste myslel. Jak si jí teď budete všímat?
Miller: To je zajímavá změna. Myslím, že postavy Gretchen a Kellermana byly drsné a vražedné, ale byly to loutky. Někdo opodál tahal za nitky a myslím si, že se v této sezóně Michael a Lincoln rozhodně jít právě po nich.

IGN: Co jste si myslel, když jste se dozvěděl, že je Sára zpátky?
Miller: (Smích). Vypadalo to, že už s tím je konec! Ale myslím, že to dává smysl. Myslel jsem si, že je důležitá část příběhu a její odchod mi přišel jako chyba. Protože je opravdu, alespoň pro mojí postavu, důležitá a přirostla mi k srdci. Bez ní, kráčel opravdu po velmi temné cestě. Na konci třetí sezóny si Michael vypočítal, že když se tunel zřítí, někoho to zabije. Až se Sára vrátí bude zajímavé, jestli je Michael pořád muž kterého milovala? Jestli je někdo, koho může stále poznat? Jestli je hoden tomu, co nabízí? Takže jsem nadšen těmito možnostmi a miluji práci se Sarah, je to jedině plus.


IGN: Nejenže se mění spád seriálu, ale mění se i lokace, kde se seriál natáčí. Pomáhá to seriálu, udržet ho pořád novým?

Miller: Absolutně. Prostředí bylo vždycky klíčem k úspěchu. V první sezóně jsme měli luxusní Joilet State Penn kousek od Chicaga. Místo, které bylo bohaté svojí historií, atmosférou a myslím, že nám dodávalo správnost a uvěřitelnost. Protože seriál je fantastický - bylo tu trochu blbostí, ale díky natáčení ve skutečném vězení to přišlo normální a uvěřitelné. Ve druhé a třetí sezóně nám Dallas nabídl opravu drsné prostředí. Otevřenou krajinu, horko, prach a mouchy. Vypadalo to, že život venku je horší jak ve Fox River. A se všemi těmito věcmi jsme se museli vypořádat. A konečně čtvrtá sezóna, jsem nadšený z LA, protože to je domov (Smích). Je to skvělý pocit, ležet večer ve své posteli.

IGN: Producenti ze začátku říkali, že seriál má plán na tři roky. Stávka to očividně změnila zkrácením třetí sezóny. Kam podle vás Prison Break směřuje? Myslíte, že je to seriál, který může dál pokračovat?
Miller: Uvidíme. Vždycky jsem říkal, že je tu začátek, střed a konec v seriálu jako je Prison Break, ale také jsem říkal to, co chtěli dělat....protože to je televize a když se najde něco, co funguje, chtějí aby to pokračovalo. Všechno co chtějí je přijít na to,jak nás dostat do dodávky, vozit z města do města a řešit zločiny(Smích). A čtvrtá sezóna vypadá trochu jako by se jim to povedlo, což znamená že se možná potenciálně dočkáme další řady nebo dvou. Osobně bych chtěl znát osud mojí postavy co nejdřív. Tenhle seriál opravdu miluju, ale jsou tu i ostatní věci, které chci dělat a nechci riskovat to, že budu nadosmrti Michael Scofield.

NEW AFF+DIPLOM

30. srpna 2008 v 14:10 | Lucka |  CENY
Tak Crazy-Nut si udělala druhý blog o herčce Maggie Grace (LOST).
Určitě se koukněte :)


A diplom za spřátelení....Moc děkuju :)


4 PREVIEWS

29. srpna 2008 v 14:37 | Lucka |  NOVINKY
Podle mě sou všecky prostě dokonalý :) a už se nemůžu
dočkat až začne 4 sezóna :)


VIDEO-DABING HUGO A DESMOND

22. srpna 2008 v 16:17 | Lucka |  NOVINKY
Jelikož není nic moc co přidávat tak jsme se s KaCZenkou
rozhodli,že uděláme nějaké video na dabing tak jsme vybrali nakonec scénku s Hugem a Desem (LOST).....Slova jsem si sami vymysleli nejsou použitá v seriáu.
no jukněte sami xDxD Jinak moc děkujem Romči která nám video dala dohromady :)

4x01-SCYLLA

17. srpna 2008 v 15:50 | Lucka |  PRISON BREAK
Takže se objevilo pár fotek z 1 dílu (SCYLLA) 4 sezóny.
Podle mě sou skvělý :).
OD TEDDY-GIRL

14. srpna 2008 v 23:26 | Lucka |  CENY
Od Teddy-girl děkuju


PRISON BREAK-HRA

9. srpna 2008 v 15:05 | Lucka |  NOVINKY
Takže je-likož není co přidat,protože krom traileru se kolem prison break nic moc neděje.
Tak sem se rozhodla,že tu dám aspon odkaz na hru PRISON BREAK kde si ji můžete zahrát online.Je to sice starší záležitost,ale newa.Já sem to teda zkoušela hrát a teda moc mi to nešlo xD tak tady je odkaz. A jesště jednou se omlouvám,že sem nic moc nepřidávala,ale ono vážně není co.Navíc se spíš ted víc soustředuju na můj druhý blog wentworthfan.er.cz

Tak se mějte :)